Nowość ! OCZYSZCZANIE WODOROWE.

Oczyszczanie wodorowe to absolutny hit w kosmetologii! Zabieg jest przeznaczony dla osób w każdym wieku i dla wielu typów cery: trądzikowej, naczynkowej, wrażliwej czy z oznakami starzenia. W kuracji wykorzystuje się terapię aktywnym wodorem, czyli najmniejszym i najlżejszym pierwiastkiem, który ma zdolność penetracji w głąb struktur skóry. Wprowadzany jest on w strudze wody, aplikowanej pod ciśnieniem w obszarze poddawanym zabiegowi. Dzięki temu aktywny wodór złuszcza i dogłębnie oczyszcza warstwę rogową naskórka.

Co więcej, kuracja ma działanie przeciwstarzeniowe. Neutralizuje wolne rodniki, które wiążą się z jonami wodoru, co prowadzi do powstawania wody i czystego tlenu. W rezultacie, oczyszczanie wodorowe pozwala nie tylko na usunięcie zanieczyszczeń i martwych komórek naskórka oraz dotlenienie i nawilżenie skóry, ale także na pobudzenie procesów regeneracyjnych w obszarze zabiegowym.

Podstawowy zabieg: demakijaż, peeling kawitacyjny, oczyszczanie wodorowe plus maska kremowa lub algowa.

6 etapowy zabieg: demakijaż, peeling kawitacyjny, oczyszczanie wodorowe, oxybrazja, ultradźwięki z aktywną ampułką plus maska kremowa lub algowa.

Zadzwoń i zapisz się na zabieg. Teraz ceny promocyjne!

Tel: 690 944 477

Udostępnij

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
Close Menu